"Cały dzień się ruszam - tańczę, jeżdżę na rowerze, albo biegnę bo jestem gdzieś spóźniona. Każdy mój dzień jest stresujący, więc jeśli nie czuję się swobodnie ten stres może bardzo wzrosnąć. Wyobraźcie sobie, że tańczę na scenie, przed kamerą i przed setkami ludźmi i jeszcze stresuję się okresem. To by było za dużo. Jeśli nie czuję się swobodnie nie mogę być sobą ani na scenie, ani przed kamerą, ani nawet na kawie z przyjaciółką! Pewność siebie to podstawa, a bez swobody nie ma nawet nadziei na pewność siebie. Dzięki tamponom mogę ubrać się w obcisłe rajstopy i kostium do tańca i rozciągać się, rozgrzewać i ćwiczyć przez całe zajęcia, myśląc tylko i wyłącznie o precyzji ruchu, a nie o okresie! 

Mój dzień bez okresu wygląda tak: budzę się, uśmiecham się do siebie do lustra (to ważny moment dnia :) polecam!), biorę prysznic, ubieram się, wybiegam z domu, uczę tańca, idę na lekcję tańca, a potem dalej tańczę, tańczę, tańczę, w różnej formie, w zależności od dnia. 

Dzień z okresem: budzę się, uśmiecham się do siebie do lustra, biorę prysznic, zakładam tampon, ubieram się, wybiegam z domu, uczę tańca, wymieniam tampon, idę na lekcję tańca, a potem dalej tańczę, tańczę, tańczę... i oczywiście wymieniam tampon w zależności od potrzeby. 

Mój każdy dzień miesiąca obraca się wokół tańca, a nie wokół okresu!"

 

Podziel się
Tylko dla Dziewczyn
Poznaj Portal o.b.®, miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie i dowiedz się więcej o tym, jak zostać naszą Ambasadorką!

więcej >
Popularne posty
Poznaj vloga Yes!tem Kobietą
Poznaj vloga Jestem Mamą