Znasz tag „What’s in your bag”? Trzeba wypakować zawartość swojej torby, torebki, plecaka i zrobić zdjęcie jej bajecznej zawartości. Koniecznie sprawdź! Na zdjęcia zobaczysz telefony, portmonetki, okulary, nietypowe powerbanki, książki, maskotki, śrubokręty i inne „niezbędne” rzeczy. Właścicielki tych torebek starają się być przygotowane na każdą okazję. Według nas w torebce każdej dziewczyny powinien znaleźć się zgrabny, mały niezbędnik, który pozwoli nam czuć się świeżo o każdej porze. 

 

 

Mały i dyskretny

 

Dziewczyny, których okres wypada regularnie jak w zegarku, mogą sobie pozwolić, żeby tampony nosić przy sobie tylko w dni miesiączki. Reszta z nas powinna być przygotowana. Tampony są niewielkie i zajmują mało miejsca. Możesz je trzymać w dyskretnym pudełeczku, które sprawi, że pojedyncze tampony nie będą poniewierać się po całej torebce i wypadać z niej w mało odpowiednich momentach. Bardzo praktyczne.

 

Świeżość na co dzień

 

W Twoim niezbędniku powinny znajdować się również wkładki higieniczne. Te cieniutkie, bawełniane płatki zabezpieczają Twoją bieliznę w dni przed okresem, ale również na codzień. Nie wiesz, dlaczego powinnaś używać wkładek? Sprawdź najnowszy odcinek vloga Yes!Tem Kobietą. Oczywiście nie musisz nosić przy sobie pękatej paczki wkładek. Wystarczy, że w swoim niezbędniku umieścisz 1-2 sztuki i będziesz pamiętać o uzupełnianiu zapasów. Niektóre wkładki (np. CAREFREE®) są też pakowane w oddzielne folie, dlatego przechowywanie pojedynczych sztuk jest bardzo higieniczne.

 

Dla aktywnej dziewczyny

 

Wiele z nas aktywnie spędza swój czas. Jeżeli potrzebujecie zmyć makijaż przed ćwiczeniami, czy po prostu odświeżyć się w ciągu dnia, warto mieć przy sobie mokre chusteczki. Oczywiście w trakcie okresu przydadzą się te do higieny intymnej. Przywrócą uczucie świeżości, a dodatek kwasu mlekowego pomoże utrzymać odpowiednie pH w pochwie. W trakcie okresu nawilżająco-ochronne właściwości śluzu są osłabione i tym bardziej powinnaś używać produktów do higieny intymnej o odpowiednim pH. 

 

Do swojego niezbędnika możesz dorzucić też dezodorant lub antyperspirant. W drogeriach znajdziesz takie w wersji mini. Nasz niezbędnik zajmuje niewiele miejsca i zawiera rzeczy, które pozwalają czuć się pewnie. A Ty masz przygotowaną taką kosmetyczkę? Co znajduje się w Twoim niezbędniku?

Podziel się
Tylko dla Dziewczyn
Poznaj Portal o.b.®, miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie i dowiedz się więcej o tym, jak zostać naszą Ambasadorką!

więcej >
Popularne posty
Poznaj vloga Yes!tem Kobietą
Poznaj vloga Jestem Mamą