Witam Cię z szerokim uśmiechem, w miejscu, które powstało po to, aby połączyć ze sobą wszystkie wyjątkowe dziewczyny, które chcą żyć pełnią życia niezależnie od okoliczności i sytuacji :) 

 

obzyjpelniazycia

 

Mam nadzieję, że będziesz tu często zaglądać, a już  teraz zapraszam Cię do rejestracji w naszym portalu. Dlaczego? Wierzę w to, że to właśnie Ty jesteś tą dziewczyną, która najlepiej rozumie, co to znaczy żyć pełnią życia każdego dnia! A rejestracja to jednocześnie szansa dla Ciebie na wzięcie udziału w rekrutacji do wyjątkowej Kampanii Ambasadorskiej o.b.®! W trakcie tej kampanii dowiesz się więcej na temat tego jak żyć pełnią życia nawet podczas okresu, nauczysz się jak rozmawiać o higienie intymnej czy miesiączce bez skrępowania, ale przede wszystkim będziesz mogła tę wiedzę przekazać innym dziewczynom ze swojego otoczenia i stać się prawdziwą ambasadorką marki o.b.®. Kampania o.b.® to także szansa, żeby obalić mity, które krążą na temat tamponów, a podzielić się rzetelną wiedzą o ich odpowiednim stosowaniu i aplikacji. 

 

Więcej o kampanii o.b.® znajdziesz tutaj: KLIK.

 

Gdybyś chciała zadać dodatkowe pytanie lub podzielić się sugestiami, wystarczy, że napiszesz maila i wyślesz go tu: KLIKPostaramy się odpowiedzieć na niego jak najszybciej :)

Naprawdę bardzo się cieszę, że jesteś tutaj razem z nami i życzę Ci miłej lektury bloga oraz samych przyjemnych wizyt online w Portalu o.b.®

 

 

Izabela Ryl

Senior Brand Manager o.b.®

Podziel się
Tylko dla Dziewczyn
Poznaj Portal o.b.®, miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie i dowiedz się więcej o tym, jak zostać naszą Ambasadorką!

więcej >
Popularne posty
Poznaj vloga Yes!tem Kobietą
Poznaj vloga Jestem Mamą