POMOC/FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chciałabyś zapytać o coś
jeszcze, skontaktuj się z nami.


Czym jest Portal o.b.®?

Portal to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące higieny intymnej, marki o.b.® i tamponów, jak również ciekawe artykuły, porady i filmy (w tym także vlog o.b.®Yes!tem kobietą i Jestem Mamą). To miejsce, które powstało z myślą o wszystkich dziewczynach i kobietach. Stworzone specjalnie dla Ciebie!

Co zyskuję logując się w portalu?

Poza dostępem do unikalnych treści i wpisów, Portal zawiera także opcję punktowania, co oznacza, że za każdą Twoją mierzalną aktywność otrzymasz punkty. Na tej podstawie najbardziej aktywne użytkowniczki będą mogły zostać nagrodzone.

Jeśli pojawił się problem z rejestracją w Portalu, co mam robić?

Jak najszybciej napisz do nas maila na adres: pomoc@obzyjpelniazycia.pl . Postaramy Ci się pomóc tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Czy mogę być spokojna o swoje dane osobowe i czy są one chronione?

Jasne! Zależy nam na tym, abyś czuła się tutaj bezpiecznie, dlatego możesz być pewna, że nikomu nie udostępnimy Twoich danych bez Twojej zgody. Co więcej, jeśli chciałabyś je zmienić, możesz to zrobić w każdym momencie, logując się na swoje konto.

W jaki sposób mogę usunąć swoje konto?

Wolelibyśmy oczywiście, abyś została z nami jak najdłużej, ale jeśli jednak zdecydujesz się na usunięcie konta, wyślij do nas mail z taką prośbą na adres: : kontakt@obzyjpelniazycia.pl

Jak mogę odzyskać hasło logowania?

W bardzo prosty sposób. W trakcie logowania do Portalu wybierz opcję „przypomnij hasło”, a następnie podaj adres e-mail, na który mamy przesłać Ci link do jego zmiany.

Co jeśli maile z portalu nie dochodzą?

W takiej sytuacji w pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę ze SPAMem. Jeśli nawet w niej nie ma naszych maili dodaj adresy : portal@obzyjpelniazycia.pl  kontakt@obzyjpelniazycia.pl  oraz pomoc@obzyjpelniazycia.pl do swoich kontaktów mailowych. Gdyby to jednak nie rozwiązało sprawy - napisz do nas :) Pamiętaj też, że rejestrując się przez Facebooka nasze maile będą trafiać na skrzynkę, która jest Twoim loginem na FB.

Czym jest Kampania Ambasadorska o.b.®?

Kampania polega na testowaniu produktów naszej marki. Osoby wybrane w trakcie rekrutacji otrzymają je w Paczce Ambasadorskiej. Każda kampania to nowa rekrutacja i nowe zadania dla osób, które zgłoszą chęć udziału.

Kim jest uczestniczka Kampanii o.b.®?

To ktoś, kto otrzymuje od nas w prezencie paczkę, a wraz z nią produkty o.b.® do przetestowania oraz próbki do rozdania przyjaciółkom i znajomym. Zadaniem uczestniczek kampanii jest także dzielenie się opiniami na temat produktów, w trakcie konkretnej kampanii oraz zbieranie spostrzeżeń swoich oraz znajomych i publikowanie ich w formie raportów czy moich opinii.

Jak mogę zostać uczestniczką Kampanii o.b.®?

Do naszych kampanii zapraszamy tylko te osoby, które zarejestrują się w naszym portalu. Pamiętaj, aby podczas rejestracji, uzupełnić wszystkie niezbędne dane w swoim panelu, w zakładce „Moje dane”. Po rozpoczęciu rekrutacji w panelu znajdziesz ankietę rekrutacyjną. Jej wypełnienie to szansa na udział w naszej kampanii.

Czym jest rekrutacja?

Rekrutacja to proces, w trakcie, którego wypełniasz przygotowaną wcześniej ankietę lub ankiety, formularz, a czasami zadanie rekrutacyjne. Na ich podstawie wybieramy przyszłe uczestniczki naszych kampanii.

W jakim celu wypełniam ankietę?

Wszystko po to, byśmy mogli Cię lepiej poznać i dowiedzieć więcej o tym co lubisz, jak spędzasz czas i co jest dla Ciebie ważne. Odpowiedzi, których udzielisz, po części pomogą nam podjąć decyzję o zaproszeniu Cię do nowej kampanii o.b.®

Co znajdę w Paczce Ambasadorskiej?

Zacznijmy od tego, że Paczka to prezent dla Ciebie. W środku znajdziesz m.in.: przewodnik o kampanii i marce o.b.®, tampony o.b.® oraz próbki do rozdania swoim koleżankom.

Czy muszę zapłacić za otrzymane produkty?

Oczywiście, że nie! Całkowity koszt przesyłki pokrywamy my. To w końcu prezent od nas :)

W jaki sposób dowiem się, czy dostałam się do Kampanii o.b.®?

Kończąc rekrutację, wyślemy do Ciebie mail z informacją czy zdecydowaliśmy wybrać Cię do grona naszych uczestniczek.

Kto decyduje o tym, czy mogę brać udział w Kampanii o.b.®?

Marka o.b.® na podstawie odpowiedzi, których udzieliłaś w trakcie rekrutacji.